Galvanická žehlička s biowawe

Najúčinnejší terapeutický systém proti starnutiu pleti, ktorý sa používa pre bezbolestné vyhladenie a hĺbkové vyčistenie pleti tváre, krku a dekoltu. Ošetrenie pleti galvanickou žehličkou zjemní vrásky, vypne pleť a to úplne bezbolestne.

Ošetrenie pleti galvanickou žehličkou je vhodné, ak je pleť unavená, mdlá, odrážajú sa na nej zdravotné problémy, starosti, stres a negatívne vplyvy životného prostredia, póry sú upchané a pokožka nedýcha. Prednosťou galvanickej žehličky je, že vďaka jej regeneračným účinkom zjednotí farbu pleti, a nie je teda potrebné používať make-up.

Pleť hĺbkovo vyčistí a zregeneruje, odstráni odumreté bunky, zbaví pleť všetkých nečistôt a spriechodní póry. Žehlička tieto partie hĺbkovo vyčistí, jemnou masážou ich prekrví a rozprúdi lymfu, ktorá následne odvádza usadeniny a škodliviny prirodzenými cestami von z tela. Po ošetrení je pokožka svieža a rozjasnená.
galvanijpg
Galvanická žehlička dokáže zjemniť a vyžehliť vrásky. Konečným výsledkom pravidelného ošetrenia je spevnenie pleti a svalov na tvári, krku a dekolte, spomalenie procesu starnutia, pokožka bude svieža, rozjasnená a viditeľne mladšia vzhľadom k skutočnému veku pokožky.

Pri ošetrení sa používajú výhradne gély a krémy, ktoré sú ku galvanickej žehličke určené. Sú to polarizované gély, ktoré sú nosičmi hĺbkových komponentov na intenzívne vyčistenie a hĺbkové vyživovanie pleti. Gély a krémy použité pri ošetrení boli vyvinuté tak, aby redukovali voľné radikály a tým spomaľovali príznaky starnutia pokožky.

Galvanická žehlička funguje na báze pozitívneho a negatívneho galvanického prúdu. Galvanický prúd pôsobí do všetkých vrstiev kože, kde vzniká elektromagnetické pole, tým vznikne vibrácia a uvoľnia sa nečistoty, ktoré sa žehličkou vytiahnu von z pleti.

Žehličku možno použiť na všetky druhy pleti – mladú, zrelú, suchú, mastnú, ale i postihnutou akné, ekzémom, lupienkou i dermatitidou. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podľa toho nastaví intenzitu galvanického prúdu. Pri žehlení sa rozprúdi lymfa, zmiernia sa opuchy a spriechodnia sa póry až k bunkám. Už pri prvom žehlení je cítiť, ako "pleť dýcha" a okamžite sú viditeľné výsledky.
galvajpg