Manikúra


NŠ Beauty Salón ponúka najkvalitnejšie metódy manikúry, ktoré sú s na trhu.  

Lakovanie CND Shellac

Náš salón je držiteľom certifikácie VIP Shellac salón. Používame výhradne originál produkty CND Shellac TM


62832dc5-5b49-4c32-b090-372d6b8bef88png

Tento revolučný produkt spôsobil boom po celom svete. Unikátna technológia systému CND Shellac TM v sebe kombinuje ľahkosť laku s vysokým leskom a dlhotrvajúcim efektom, ktorý vydrží niekoľko týždňov. Okrem týchto unikátnych vlastnosti disponuje CND Shellac TM neuveriteľnou variabilitou použití 102 základných odtieňov farieb a ich škála sa neustále rozširuje v nových kolekciách každý rok na jar, leto, jeseň, zimu.    


Výhody CND Shellac TM

 • Dlhotrvajúci odtieň po dobu 2- 4 týždňov
 • Vysoký lesk po celú dobu nosenia
 • Nekonečná variabilita dizajnu
 • Farba, ktorá je odolná a trvanlivá
 • Rýchlosť aplikácie
 • Jednoduché a rýchle odstránenie (nie zbrusovaním)
 • Spevnenie slabých nechtov
 • Nepoškodené nechty


Shellac™ je vhodný pre všetky zákazníčky, ktoré chcú nádherné nechty, ale nemajú čas na ich údržbu. Je určený pre prírodné nechty, pričom u slabých a tenkých nechtov pomáha ich spevneniu, u tvrdých a krehkých nechtov dodá pružnosť a to všetko pomocou tenkej vrstvy Shellac™.

Shellac™ ponúka vďakua svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpušťadiel a miernou vyššou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho „3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy.


stiahnupng

Gél lak ORLY, IBD

Ide o permanentné lakovanie gélom na 2-3 týždne. Je určené pre klientky, ktoré uprednostňujú prirodzený vzhľad nechtov a nemajú čas na ich každodennú úpravu a starostlivosť. Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty, aj keď zo skúsenosti vieme, že to môže byť individuálne. Trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov. Asi jedným z najdôležitejších je kvalita nechtu samotného. Táto metóda nám neumožňuje nechty predĺžiť. Gél lak nanášame po základnej manikúre v 4 veľmi tenkých vrstvách, vďaka čomu necht vyzerá decentne a je menej náchylný na odlupovanie. Nedá odlakovať klasickým spôsobom, odporúčame odborné odstránenie v salóne. Predídete prípadnému poškodeniu nechtovej platničky, neodborným odstránením. Používame špeciálne prípravky, v žiadnom prípade gél lak nezbrusujeme pilníkom. Táto metóda má byť šetrná k Vašim nechtom, preto je odstraňovanie zbrusovaním neprípustné.

Odstránenie gél laku je šetrné k Vašim nechtom, vykonávame ho pomocou alobalových fólii a špeciálneho roztoku. Nikdy nepoužívame pilník! Nechty sa zabalia do fólii približne na 5-10 minút a následne po zmäknutí sa gél lak odstraňuje pusherom. Následne je potrebné vykonať základnú manikúru.

shellacjpng


Klasická manikúra

Je to základná úprava nechtov, pri ktorej sa nechty upravujú opilovaním do určeného tvaru po dohode s klientom (hranaté, mandľové, oválne). Po tomto úkone zatlačíme kožičku (cutikulu). Nechty vyleštíme, prípadne nalakujeme. Na záver nanesieme olej na kožičku, aby sa vyživili nechtové valy. Ruky nakrémujeme. - Vykonávame ju buď suchú pomocou zmäkčovadla, alebo mokrú za použitia vodného kúpeľa. Vhodnejší spôsob odporučí naša manikérka. Manikúra zahŕňa ošetrenie kutikuly (nechtová kožička), úpravu nechtov na požadovaný tvar a dĺžku, ktoré prispôsobujeme želaniu klientky. Následne aplikujeme ošetrujúci lak podľa typu nechtov. Na záver do kutikuly vtrieme výživný olejček a ruky nakrémujeme.


040c5699-78cc-455f-b3ec-b5c942c43125png


Japonska manikúra 

Japonská manikúra P shine je vhodná pre väčšinu nechtových skupín – rozštiepené, lámavé, ryhované i nerastúce nechty. Keďže princípom tejto manikúry je leštenie nechtov, nie je vhodná pre nechty tenké a veľmi zničené. Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Musí sa pravidelne po 14 dňoch doplňovať. Hlavnými zložkami je včely vosk a kremičitá hlinka.
Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazú
ru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobý čo sa týka vylepšenia kvality nechtu. Vykonáva sa zalešťovaním včelieho vosku do prírodného nechtu. Pomocou jelenicovej hubky do nechtovej platničky vpravujeme pastu, ktorú tvorí prírodná hornina bentonit. Tá obsahuje dôležité látky pre metabolizmus koreňa nechtu. Následne nanášame púder, ktorý obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým sa nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Výsledkom sú krásne, lesklé a vyživené nechty. Japonská manikúra odrastá spolu s nechtami a pre viditeľný efekt ju odporúčame opakovať každé 2 týždne po dobu 2 mesiacov. Súčasne sa tiež prekrví nechtové lôžko a zabezpečí sa tak jej zdravý rast. Nechty by sa nemali minimálne 2 dni lakovať. Po tomto čase je možné nechty aj odlakovávať bez toho, aby ste z nechtu odstránili ošetrenie voskom. Nechty majú po aplikácií vysoký lesk a vypadajú skvele. Doba ošetrenia nechtov touto metódou je približne 30 minút a doporučené ďalšie ošetrenie je po 2 týždňoch.  Metóda je vhodná pre mužov a ženy. Po dohode s klientom môžeme pridať k procedúre píling, masku na ruky alebo parafín.


manikure2png


Spevnenie prírodných nechtov (gélom)

Táto služba sa ponúka zákazníčkam, ktoré majú pekné a zdravé svoje prírodné nechty, ale nemajú ich natoľko pevné aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava prírodných nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku.Parafínový zábal rúk

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh. Procedúra prispieva ku zmierneniu bolestí pri artritíde, umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok. Zábal má viditeľný efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna a hodvábne jemná pokožka, jej viditeľné a okamžité omladenie, ale aj uvoľnenie bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia, ktoré je dôsledkom aj
jednostrannej námahy napríklad pri práci na počítači.


Prášková metóda Nugenesis

NUGENESIS Nails-práškova, dipova manikúra je to novogeneračna technológia v nechtovom dizajne, pochádza z Ameriky

Prednosti NUGENESIS
Trvácne nechty s prirodzeným pocitom a vzhľadom. Základnou zložkou sú vitamíny, čím sa zabezpečí nielen esteticky vzhľad nechtov, ale aj ich výživa , ktorá prispieva k zdravému rastu a pevnosti nechtov.

 • prirodzený vzhľad a pocit
 • ľahká hmotnosť a flexibilita
 • bez použitia UV lampy
 • obsahuje výživné vitamíny (vápnik a vitamín E)
 • posilňuje
 • bez zápachu
 • netoxický
 • schne na vzduchu
 • vodeodolný
 • rozpustný
 • odolné, neštiepiace sa nechty
 • rýchla práca